Festival park | detail místa | Senzaparty

nejctenejší clánky minulého dne

Festival park

v provozu od: ledna 2007
popis

Festivalpark je unikátní projekt vytvořený pro hudební, kulturní a sportovní akce. Je možné ho přizpůsobit i Vašim vlastním aktivitám! Máte zde možnost využití řadu staveb a technického vybavení, které jsou součástí areálu. Díky tomu je možné areál využít pro outdoorové i indoorové akce.


Festivalpark leží v 3. rozptylu bývalého vojenského letiště v Hradci Králové. Svou plochou kolem 33 hektarů, je ideální i k těm největším společenským akcím. Celým areálem prochází síť širokých asfaltových komunikací. Je zde hodně krásných vzrostlých stromů, keřů a zatravněných ploch, takže celý areál působí jako veliký udržovaný park. V základní části areálu je možné zaparkovat přes 10 000 aut, postavit více jak 20 000 stanů a poskytnout prostor pro zábavu pro minimálně 40.000 lidí. V případě potřeby je možné areál rozšířit až na trojnásobnou kapacitu.


Festivalpark a Hradec Králové jako město, jsou velmi výhodně položeny vzhledem k dostupnosti z ostatních měst České republiky i ze zahraničí. Cesta Praha-Hradec Králové trvá autem hodinu. Trasa Brno-Hradec Králové hodinu a třičtvrtě.

web
adresa
Jana Cerného 7
Hradec Králové
GPS
50.243589,15.835944
typ místa: veřejné prostranství, koncertní prostor, zpevněné prostranství
QR kód
 
0

poslední fotoreporty

poslední fotoreporty

poslední články

nejžhavější diskuze

kam dnes