RfP: Pozor - předprodeje končí 27. května! Rezervace na FNM a LB v oběhu | festivaly | Senzaparty

nejctenejší clánky minulého dne

Články

 » festivaly

RfP: Pozor - předprodeje končí 27. května! Rezervace na FNM a LB v oběhu

Pepíno | festivaly

Enormní zájem o jednodenní vstupenky na pátek 5. 6. nás donutil přemýšlet a pak také přemýšlet ještě jednou, jak zaručit kultivovaný prodej na místě a nejeli jste zbytečně -) Nakonec jsme se rozhodli vašemu volání a prosbám vyhovět.

Rezervací je obrovské množství, prosíme o trpělivost při čekání na odpověď.

Vypouštíme k rezervaci limitovanou edici 1 000 ks jednodenních vstupenek na Faith No More, Limp Bizkit či Three Days Grace. Tedy vlastně nejde o žádný předprodej, proto čtěte dále… A připomínáme: předprodeje na VŠECHNY vstupenky končí ve středu 27. května!

Festival je tu za necelé dva týdny a my nejsme schopni garantovat počet lístků, které budou na pátek v prodeji na místě. Navíc po záplavě skvělých recenzí na novou desku Faith No More s názvem Sol Invictus se roztrhnul pytel s prosbami a poptávkou po jednodenkách. Album je recenzováno za použití superlativů, tudíž logicky poslech nejen starých známých, ale i nových pecek naživo láká. Navíc, když v ten samý den hrají i Limp Bizkit nebo Three Days Grace.

Jak si tedy posichrovat vstupenku? Celý fór tkví v rezervacích předem. Momentálně máme připraveno 1 000 ks vstupenek. Tento balík si můžete rezervovat systémem „kdo dřív přijde, ten dřív hřeje vstupenky v kapse“. Objem vstupenek určený k prodeji až na místě byl stanoven na pouhých 200 ks. A to z důvodu nepřekročení kapacity areálu. Pokud si chcete být jisti, že vám na místě vstupenky nikdo nevyfoukne, rezervujte (například v roce 2012 bylo před koncertem FNM k dispozici pouhých 40 vstupenek).

Jak se dostat na seznam? Piště na mail milanameba@gmail.com. Maximální možná rezervace na jedno jméno je 10 ks. Cena jednodenní vstupenky na 5. 6. je 990 Kč.

Následně si můžete vybrat, jak platbu provést: buď převodem na účet a na místě si pak vyzvednout dané lístky. Pro platbu převodem je možné rezervovat do 29.5. Nebo provedete platbu přes účet navýšenou o 50 Kč a lístky vám dorazí do schránky, rezervace pro doručení lístků poštou je do 27.5., aby se stihly odeslat. V obou případech je číslo účtu 9297980257/0100.

Třetí možností je platit až na místě – vyzvednutí a platba je však časově omezena, a to od čtvrtku 4. 6. od 12 hodin do pátku 5. 6. do 17 hodin. Rezervace je možná do 2.6.

A POZOR! Veškeré předprodeje vstupenek do Hradce končí s úderem půlnoci 27.5., tedy příští středu. Poté už budou všechny lístky k dispozici pouze a výhradně jen na místě za cenu 1 900 Kč za celofest, 1 600 Kč za dvoudenní lístek na 5. a 6. června a 990 Kč za jednodenní lístek na pátek nebo sobotu. Toto opatření reflektuje kapacitu areálu, abychom umožnili nákup lístků i na místě.

Rock for People

Rock for People

poslední fotoreporty

poslední články

nejžhavější diskuze

kam dnes