RfP: A co ještě lze z mapky vyčíst? | festivaly | Senzaparty

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

Články

 » festivaly

RfP: A co ještě lze z mapky vyčíst?

Pepíno | festivaly

Mezi již zmiňované novinky patří například Morning & Night Park, který skrývá spoustu dalších vychytávek, nejen téměř nekončící možnost pařit. Další unikátní místa a zákoutí naleznete po celém areálu.

V Morning & Night Parku si budete moci třeba i zalyžovat. Bude zde v provozu festivalový unikát - vybavený a profesionály sepisovaný Après-ski bar i s půjčovnou lyží a sjezdovkou! Dále v této zóně bude možnost objednávky snídaně nebo nákupu v prodejně ENAPO.

Na opačném konci Festivalparku najdou zájemci Skate rampu a shop, opodál pool beach a další sportovní aktivity.

Velkou proměnou prošly i stánky s jídlem: ty budou tvořit hnízda podobná gastrozónám, které můžete znát z trhů nebo nákupních center. Uprostřed nich bude vždy k dispozici pohodlné posezení nebo poležení, vždy s nějakou perličkou (například DJs, piánem apod.)

Za naprostou vychytávku můžeme letos označit bary. Vedle nápaditých partnerských bárků s doprovodným programem (například Jack Daniels Truck, Red Bull bary atd.) areál nabídne minimálně tři stylové „nálevny“, každou v jiném designu a s jinou náplní. Stodola, Fabrika a Chicago – co název, to předurčující hudební kulisa! A každou noc tematické party pro omezený počet lidí.

V Petrof zóně usednou k legendárním klavírům královéhradecké společnosti nejen  profesionálové, ale hru na tyto unikátní klavíry si bude možné v průběhu festivalu i vyzkoušet.

Mapka:

Mapka je ke stažení na tomto odkazu.

Rock for People

Rock for People

poslední fotoreporty

poslední články

nejžhavější diskuze

kam dnes