RfP: Staropramen rychloparties na RfP | festivaly | Senzaparty

nejctenejší clánky minulého dne

Články

 » festivaly

RfP: Staropramen rychloparties na RfP

Pepíno | festivaly

Jelikož spojení generálního partnera festivalu, Staropramenu, a hudby je dlouhodobě fungující linka v duchu „Jedno nás spojuje“, připravil si pro vás jednu epesní lahůdku.

 

Originální hudební produkce ve speciálním DJs pointu vyplní přestávky mezi koncerty na velkých scénách. Každá z „rychloparties“ bude v jiném žánru a bude podporovat novou edici plechovek Staropramenu s hudební tematikou. Osvědčený koncept z velkých zahraničních open airů jednoznačně nakopne festivalovou atmosféru.

 

V rámci těchto dvacetiminutovek si dáme letem hudebním světem. Vypotit přebytečné kalorie, zahřát se před dalším vystoupením nebo dát průchod tanečním kreacím bude možné za zvuku největších pecek z kategorie hip hopu, rocku, klasických hitů, tzv. evergreenů, punku, elektra nebo reggae. A kdo by tápal, může obšlehnout kroky od tanečních profíků. Pak bude jen na vás, komu budete chtít třeba šlápnout na nohu.

 

 

Společně se osvěžit pak bude možné v jednom z hangárů, přetvořeném na stylovou hospodu s pivem do skla, kde si bude na čepu i skvěle vychlazený, nepasterizovaný, tankový Staropramen.

Rock for People

Rock for People

poslední fotoreporty

poslední články

nejžhavější diskuze

kam dnes